Аксесуари для карнавалів та вечірок

Знижки

Розсилка

Recent Articles

Аксесуари для карнавалів та вечірок
Доповніть Ваш карнавальний костюм необхідним аксесуаром, іноді маленька деталь може підкреслити всі переваги образу. Який гангстер без підтяжок чи якась леді Кет без гламурної пір'яної пов'язки "Чарльстон"? У цьому розділі Ви знайдете всі необхідні атрибути до своїх нових втілень.

Аксесуари для карнавалів та вечірок Товарів у наявності: 61

Підкатегорії

 • Віяла
  Слово "віяло" походить від дієслова "віяти", і означає "дути, обдавати потоком повітря". Як було зазначено, батьківщина віяла - Схід, де він вважався однією з атрибутів царського гідності. У Європі складний віяло з'явився в 16 столітті і став наймоднішим аксесуаром, який згодом поширився по всьому світу.
 • Всяка всячина
  У нашому інтернет-магазині величезний вибір карнавальних аксесуарів: антенок, капелюшків, масок, ковпаків, перук, серпантинів, конфетті та іншого для організації веселого та незабутнього свята! Гуртом та у роздріб.
 • Грим
  Театральний грим для обличчя призначений для створення сценічних образів. Не перешкоджає подиху шкіри та не забиває пори, легко наноситься, міцно утримується на шкірі та легко знімається. За допомогою гриму Ви легко замаскуєтесь на будь-яку вечірку.
 • Носики
  Носики - чудовий аксесуар для різних карнавалів та вечірок.
 • Рукавички
  Для новорічної вечірки, карнавалу, маскараду пропонуємо карнавальні рукавички.
 • Вуса та бороди
  У цьому розділі Ви знайдете вусики та борідки необхідних персонажів. Переодягайтеся до невпізнання))).
 • Щелепи
  У цьому розділі Ви знайдете різноманітні щелепи вампіра, персонажів для кращих розіграшів та вечірок. Стати графом Дракулою тепер просто, добре, що він не кусається, а тільки правдоподібно виглядає).
на сторінку
Показані 1 - 20 із 61 пунктів
Показані 1 - 20 із 61 пунктів