Неокуб

Знижки

Розсилка

Recent Articles

Неокуб

Купити неокуб недорого у Києві Неокуб - ідеальний набір для креативу та релаксу

216, а то й більше, однакових за розмірами магнітиків, виготовлених із сплавів бору, заліза та неодиму, що мають кулясту форму та збираються у певну конструкцію. Саме так можна описати неокуб, який, до речі, може складатися і з меншої (27 або 125) чи більшої (близько 343) кількості круглих магніт...

Купити неокуб недорого у Києві Неокуб - ідеальний набір для креативу та релаксу

216, а то й більше, однакових за розмірами магнітиків, виготовлених із сплавів бору, заліза та неодиму, що мають кулясту форму та збираються у певну конструкцію. Саме так можна описати неокуб, який, до речі, може складатися і з меншої (27 або 125) чи більшої (близько 343) кількості круглих магнітів.

Залежно від виду головоломки, діаметр кульок-магнітів може становити 3 мм і більше (до 10 мм). Щоб запобігти появі подряпин, а також надати елементам привабливого зовнішнього вигляду, їх покривають нікелем. Свою назву іграшка одержала на зорі появи, коли магніти з'єднувалися саме у формі куба.

У чому полягає суть розваги? Між собою кульки нічим не скріплюються, крім впливу магнітного поля. Тобто зруйнувати конструкцію дуже просто – а ось зібрати завдання не з легких і вимагає посидючості та терпіння.

Купити неокуб у Києві можна в інтернет-магазині SHUTKA, і ось чому:

  • велика різноманітність варіацій на цю тему
  • можливість придбати виріб у чорному кольорі, під срібло та під золото, яке, до речі, не стирається у процесі експлуатації виробу;
  • доступна ціна.

Крім головоломки, набір кульок можна використовуватиме для розвитку творчих навичок та фантазії у дитини, оскільки за допомогою магнітів можна створювати різні фігурки та композиції.

Фахівцями-психологами неокуб позиціонується ще й як чудовий антистрес .

Недорого придбати цей антидепресант можна в інтернет-магазині "Жарт".

Як і всі іграшки, ця гра має певний віковий ценз, тому ці кульки не варто давати в руки надто маленьким дітям, щоб уникнути випадкового проковтування. Повірте, неокуб може бути як домашньою розвагою, так і відмінним предметом для розслаблення в офісі!

Докладніше

Неокуб Немає жодного товару в цій категорії.